aboutus

Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd.

Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd. Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd. Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd. Jiaxing Store Display Innovation Co., Ltd.
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 100-500
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

SDI, Zhejiang Çin'de vitrin profesyonel bir üretim. 20 yıllık tecrübesiyle, kendi Ar-Ge ekibimiz ve fabrikada 100'ün üzerinde kalifiye işçimiz var. Vitrin armatürlerinin tasarım, mühendislik, üretim ve teslimatına odaklanın.

Kütüphanelerde, okullarda, hastanelerde, perakende mağazalarda, marketlerde, hediyelik eşya dükkanlarında, kitapçılarda, büyük mağazalarda, tahsil dükkanlarında, fuarlarda, galerilerde, müzelerde, garajda yaygın olarak kullanılan 1000'den fazla ürünümüz bulunmaktadır.

Ekranlarımız çeşitli tezgah üstü, zemin standı, duvara montaj veya çıta ekran ayarlarında kullanıma hazır.

Farklı malzemeler kullanarak marka ürünler için tasarım yapabiliriz.

Gerçek talebinizi karşılamak için Ekran Rafı özelliklerine odaklanıyoruz, en yaygın özelliklerden bazıları kilitlenebilir tekerlekler veya tekerlekler, ayarlanabilir yükseklik, hareketli kancalar ve iç raflar.

Yeni kasa için tasarladığımız zaman, nakliye maliyetinin vitrin için pahalı olduğunu anlıyoruz, faydalı bulabileceğiniz maliyet tasarrufu yapmanın birçok yolu vardır.

Geçmiş

1995’ten bu yana , Satın Alma Noktası Endüstrisi endüstrisi Çin’de doğdu. Şirketlerin çoğu, üreticilerin metal, MDF, plastik gibi tek tip malzemeye odaklanmış durumda.

2000 yılından itibaren üretim sistemleri imalatı ile ekibimiz İhracat Yapmaktadır. Yurtdışı misafirleri için OEM ürünler üret.

2009 yılında Ar-Ge çalışmalarına başladık, Markalı Özel Teşhir Rafları, Basılı Reklam Teşhir Ekipmanları için tasarıma odaklandık .

Hizmet

SDI avantajları:

1. Biz üretici, hem tasarım hem de üretim hizmetleri sağlayabiliriz.

2. Biz güvenli ve benzersiz üretim süreçleri, sıkı kalite kontrol sistemi ve uygun fiyat var.

3. yaklaşık 20 yıl profesyonel üretim üretim tecrübesi, gelişmiş makine ve usta işçi ile, biz her zaman sizin için en kaliteli ürünleri yapmakta ısrar ediyor.

4. iyi niyetle, samimi ve dürüst tutum, bizden en iyi hizmeti alabilirsiniz.

5. İyi hizmet ve yüksek kalite müşterilerimizle uzun vadeli ticaret ilişkisi kurmamızı sağlayabilir.

6. Ürünümüz takı, elektronik ürünler, saat, kozmetik, gözlük, ayakkabı, oyuncak vb.

Ekibimiz

Ekibimiz Profesyonel müşteri hizmetleri, Ar-Ge ve Metal atölyesinde 100'den fazla kalifiye işçi, MDF atölyesi, Plastik atölyesi, Baskı atölyesi var

Vitrin armatürlerinin tasarım, mühendislik, üretim ve teslimatına odaklanın.

İletişim bilgileri